МистЭкспресс — «Мобільні гроші» — онлайн можливості для оффлайн грошових переказів.

Українські користувачі отримали можливість оцінити переваги спільного проекту лідерів українського ринку: мобільний оператор «Київстар», платіжна система «ГлобалМані» і поштово-логістичний оператор «Міст Експрес» анонсували запуск нового сервісу «Мобільні гроші». 

«Мобільні гроші» — це інноваційний продукт у сфері фінансових послуг, що відкриває нові можливості споживачам при проведенні грошових переказів та здійсненні платежів. Використовуючи «Мобільні гроші», абоненти «Київстар» також можуть отримувати готівкою кошти, які знаходяться на рахунку абонента, шляхом їх видачі в касах платіжної системи «ГлобалМані», розташованих у відділеннях «Міст Експрес». 

Для виведення коштів необхідно всього лише мати достатньо коштів на рахунку мобільного телефону і доступ до Інтернету. Після введення особистих реквізитів, користувач вибирає найближче відділення компанії «Міст Експрес», в якому розташована каса платіжної системи «ГлобалМані» для отримання в ній готівки. Сервіс доступний предоплаченим абонентам «Київстар», а для отримання коштів необхідно пред’явити документ, що засвідчує особу. 

Тобто, бажаючим скористатися послугою необхідно: 

1. Зайти на сайт «Мобільні гроші» (https://money.kyivstar.ua/ru) в розділ «Отримання готівки» 

2. Вибрати спосіб, наприклад, отримання готівки в касах «ГлобалМані» у відділенні «Міст Експрес ». 

3. Далі необхідно заповнити форму, вказавши ПІБ одержувача і суму операції. 

4. Отримати SMS з кодом, який потрібно продиктувати касиру. З моменту генерації, код дійсний 24 години. На цей період, бажана сума коштів  блокується на рахунку абонента. Якщо одержувач не звернувся в касу в зазначений період, блокування знімається. 

Безпека платежів підтверджується динамічним паролем з смс-повідомлення, тобто, всі платежі проходять тільки після особистого підтвердження користувачем. Одна транзакція обмежується сумою в 3000 гривень, загальна сума платежів протягом місяця не повинна перевищувати 10 000 гривень, а протягом одного календарного року не більш 62000 гривень. 

23 млн абонентів «Київстар» вже можуть оцінити переваги даного сервісу. Платіжна система «ГлобалМані» забезпечує фінансову складову сервісу, а завдяки мережі відділень «Міст Експрес» по всій Україні, користувачі можуть скористатися послугою навіть у найвіддаленіших населених пунктах країни. На сьогоднішній день, у відділеннях компанії «Міст Експрес» відкрито вже більше 300 кас платіжної системи «ГлобалМані». 

Також, в касах платіжної системи «ГлобалМані» можна оплатити транспортні послуги перевізника, поповнити електронний гаманець, погасити кредит, оплатити Інтернет, телебачення і багато іншого. 

Більш детальна інформація на сайті https://globalmoney.ua/.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.