МистЭкспресс — Meest Group та Meest Express готові до інвестицій в економіку Львівщини та цілої України

Meest Group взяла участь у роботі XVI Міжнародного економічного форуму, який 3-4 листопада приймала Арена Львів під патронатом Президента України. Делегація Компанії на чолі з Президентом Ростиславом Кісілем представила на розгляд понад 1000 учасників зібрання своє бачення розвитку економічного потенціалу Львівщини як фабрики Європи, оскільки саме таким було гасло цьогорічного Форуму.

Зокрема, у своїй панельній доповіді Ростислав Кісіль сконцентрувався на питанні розвитку транскордонної інфраструктури України як передумові економічного зростання Львівщини та цілої держави. Згадавши про унікальність географічного розташування Львівщини та України, що створює надзвичайні передумови для розвитку бізнесу у сфері виробництва та послуг, Ростислав Кісіль вказав на низку проектів, реалізація яких пришвидшила б надходження інвестицій та поліпшення бізнесового клімату. Йшлося передусім про потребу розмороження добудови міжнародного транспортного коридору Лісабон – Київ на ділянці від Краківця до Львова (А-4) з побудовою логістичних терміналів поблизу кордону як своєрідних воріт до ЄС, а також про необхідність впровадження угоди про «Відкрите небо» поміж Україною та Євросоюзом.

Присутні на панелі співдоповідачі, серед яких був і Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, представники залізничного та повітряного бізнесу, а також закордонного виробника потягів та літаків, підтримали проголошені ініціативи та висловили готовність докластися до вирішення поточних проблем у розвитку української економіки. Також від Ростислава Кісіля усі присутні почули про унікальний досвід та широкі можливості, що їх відкриває співпраця з Meest Group та її підрозділом Meest Express у розрізі доставки з будь-якої точки світо до рук клієнта в Україні. Йшлося передусім про тривалу співпрацю з ринком Китаю (Meest Group працює з китайським партнерами від 2005 року) та фактичну інтеграцію Компанії у новий Шовковий шлях, що постав та розвивається поміж Євросоюзом та Китаєм.

 

За влучним висловом Президента України Петра Порошенка, який виступив одразу після панелі, на якій доповідав Ростислав Кісіль, нині – правильний час, а Львівщина – правильне місце, щоби вкладати кошти в Україну. І Meest Group знає це напевне, бо вже інвестувала у рідну державу та її економіку десятки мільйонів доларів і готова до подальшого розвитку у співпраці з небайдужими та охочими до прибутків інвесторами. 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.