МистЭкспресс — Meest Express запрошує клієнтів на eDeliveryExpo і дарує знижку!

15 червня Київ прийматиме eDeliveryExpo – першу професійну подію, цілковито присвячену логістиці для е-комерції. Клієнти Meest Express як партнера заходу можуть придбати квитки на нього зі знижкою 10%. Для цього, при реєстрації, необхідно ввести промо-код — MEEST.

           Виставка збере під одним дахом компанії, що забезпечують процес доставки з онлайну, постачальників новітніх технологій та рішень, а також гарантів якісного транспортного та програмного обслуговування, операторів складської логістики, постачальників обладнання та інших засобів для успішно роботи ринку.

Ділова програма заходу забезпечить насичений день презентаціями про інновації, успішний досвід на основі конкретних кейсів та унікальні розробки. Теми стосуватимуться експертного обговорення новинок на ринку, особливих пакетних пропозицій для клієнтів, досвід впровадження нових рішень для задоволення потреб клієнтів у галузі е-комерції, аналізу успішного досвіду та помилок на тлі тенденцій світового ринку.

           Топ-менеджери Meest Express чекатимуть на зустріч з Вами у колі решти професіоналів!

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.