МистЭкспресс — Meest Express сприяв проведенню E-Delivery Expo 2017

15 червня у столичному НСК «Олімпійський» за підтримки Meest Express відбулася перша професійна виставка eDeliveryExpo, цілковито присвячена логістиці для е-комерції. У роботі заходу взяли участь понад 400 представників профільного ринку та 20 компаній, що презентували свої сервіси та послугию.

Йшлося і про підприємства, що забезпечують процес доставки з онлайну, постачальників новітніх технологій та рішень, а також гарантів якісного транспортного та програмного обслуговування, операторів складської логістики, постачальників обладнання та інших засобів для успішно роботи ринку.

Ділова програма заходу передбачала змістовні презентації та жваві дискусії про інновації, обговорення успішного досвіду на основі обраних прикладів з українських та світових реалій, а також унікальних розробок.

Також експерти обговорили усі можливі новинки на ринку, спеціальні пакетні пропозиції для клієнтів, досвід впровадження нових рішень для задоволення потреб клієнтів у галузі е-комерції, проаналізували успішний досвід та помилки на тлі тенденцій світового ринку.

Клієнти та партнери Meest Express мали змогу потрапити на E-Delivery Expo 2017, скориставшись ексклюзивною знижкою від компанії як партнера заходу, та отримали цікаві подарунки на згадку від його винахідливих організаторів.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.