МистЭкспресс — Львівський гандбольний клуб «Галичанка», спонсором якого виступає поштово-логістична група «Meest Group», здобув Кубок України та перемогу у Суперлізі

Львівський гандбольний клуб «Галичанка», спонсором якого виступає поштово-логістична група «Meest Group», здобув Кубок України та перемогу у Суперлізі в травні 2016 року.

21 травня «Галичанка» стала першим володарем перехідного гандбольного кубка, який був розроблений Федерацією гандболу України, і щороку передається від чемпіона до чемпіона. У фінальному матчі гандбольного Кубка України серед жінок команда здолала ужгородські «Карпати» з рахунком 32:21. 

Крім того, 15 травня гандболістки «Галичанки» виграли чемпіонство у жіночій гандбольній Суперлізі. Команда Тетяни Штефан та Віталія Надича у першому матчі останнього з’їзного туру, що приймає Ужгород, з рахунком 27:18 перемогла херсонську «Дніпрянку» (хоча для того, щоб офіційно оформити друге поспіль і друге у своїй історії чемпіонство, «Галичанці» було достатньо зіграти з «Дніпрянкою» внічию).

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.