МистЭкспресс — Компанія «Міст Експрес» у співробітництві з «ФІДОБАНКОМ» впроваджує сервіс миттєвих переказів з картки на картку.

Міст Експрес має чудову новину! Досить шукати найближчий пункт грошових переказів аби перевести кошти на іншу банківську картку. Відтепер у Вас є можливість проводити грошові перекази у будь-який час і будь-де у режимі онлайн. Компанія «Міст Експрес» у співробітництві з «ФІДОБАНКОМ» впроваджує сервіс миттєвих переказів з картки на картку.

Дана послуга передбачає миттєві грошові перекази між платіжними картками Visa та MasterCard, що випущені будь-яким банком України. Все, що Вам необхідно, знати номер картки отримувача і мати доступ до мережі Інтернет. Зручність нового сервісу важко переоцінити, адже в його арсеналі ряд переваг:

  • миттєвий та безпечний переказ близьким чи друзям без візиту до банку;
  • економія часу на чергах до каси;
  • відсутність необхідності шукати найближчі пункти грошових переказів як Вам, так і Отримувачу;
  • переказ можливо здійснити у будь-який час доби без очікування відкриття необхідного пункту грошових переказів;

Плата за користування сервісом складає 1% + 5 грн. від суми переказу. Комісія відраховується виключно з картки відправника.

Досить гаяти свій час у чергах! Користуйтеся новою послугою миттєвих переказів від компанії «Міст Експрес» спільно з «ФІДОБАНКОМ» та переконайтеся самостійно у її зручності.

Детальна інформація та послуга доступні за посиланням.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.