МистЭкспресс — Частка ринку поштово-логістичного оператора «Міст Експрес» по доставці у поштомати склала 65% протягом грудня 2015 р. 

Протягом грудня 2015 року кількість доставлених у поштомати посилок від поштово-логістичного оператора «Міст Експрес» склала 35 849, що становить 65% від всього ринку.

Нововведенням від «Міст Експрес» є доставка у поштомати ПриватБанку відправлень з Китаю. Більшу частину складають посилки AliExpress, одного з найбільших торгових майданчиків Китаю, де зібрано величезну кількість товарів різних категорій від різних продавців.

Сервіс доставок посилок від «Міст Експрес» в поштомати стає все більш популярним, тому що клієнту не потрібно підлаштовуватися під кур’єра: він може замовити доставку в найближчий поштомат та забрати її в будь-який зручний час протягом трьох днів. Габаритні та вагові розміри посилок дозволяють відправляти безліч видів товарів (довжина — до 35 см, ширина — до 61 см, висота — до 37 см, вага до 30 кг.).

Процес доставки посилок максимально автоматизований:

• Відправник приходить на пошту з посилкою і зазначає в декларації служби «Міст Експрес» зручну для одержувача адресу поштомата. 

• Коли посилку привозять в поштомат, одержувачу приходить смс з повідомленням про доставку. 

• Одержувач приходить за потрібною адресою у відділення банку з поштоматом та підтверджує свою особу за допомогою платіжної картки, або вказавши свій номер мобільного телефону на сенсорному екрані терміналу. 

• Після цього ящик з посилкою автоматично відкривається, і одержувач забирає свою посилку.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.