Луцк — Новая почта

т. 0-800-500-609
пн-пт 09:00-20:00 сб 09:00-17:00

№1 ул. Карбышева, 1
№2 ул. Ковельская, 68 (до 30 кг)
№3 просп. Соборности, 1-А (до 30 кг)
№4 ул. Львовская, 152б
№5 ул. Связистов, 1а
№6 ул. Конякина, 24а (до 30 кг)
№7 ул. Генерала Шухевича, 4 (до 30 кг)
№8 ул. Соборности, 38 а (до 30 кг)
№9 ул. Задворецкая, 1а (до 30 кг)
№10 просп. Воли, 21 (до 30 кг)
№11 ул. Кривой Вал, 24 (до 30 кг)
№12 ул. Шота Руставели 9 (до 30 кг)
№13 просп. Воли, 60 (до 30 кг)
№14 просп. Возрождения, 10(до 30 кг)
№15 ул. Чорновола, 2в(до 30 кг)
№16 ул. Набережная, 2 (до 30 кг)
№17 ул. Конякина, 17а (до 30 кг)
Почтомат «ПриватБанк» №1001: ул. Крылова, 1
Почтомат «ПриватБанк» №1002: ул. Красного Креста, 16
Почтомат «ПриватБанк» №1003: просп. Свободы, 52
Почтомат «ПриватБанк» №1004: просп. Возрождения, 1
Почтомат «ПриватБанк» №1005: просп. Возрождения, 26а
Почтомат «ПриватБанк» №1006: ул. Ковельская, 2
Почтомат «ПриватБанк» №1007: ул. Гордиюк, 37
Почтомат «ПриватБанк» №1008: ул. Винниченко, 47/34
Почтомат «ПриватБанк» №1009: просп. Молодежи, 14
Почтомат «ПриватБанк» №1010: просп. Воли, 6
Почтомат «ПриватБанк» №1011: просп. Грушевского, 31
Почтомат «ПриватБанк» №1012: ул. Конякина, 9б
Почтомат «ПриватБанк» №1013: бул. Дружбы Народов, 4а
Почтомат «ПриватБанк» №1014: просп. Соборности, 32б
Почтомат «ПриватБанк» №1015: ул. Кравчука, 32а
Почтомат «ПриватБанк» №1016: ул. Задворецкая, 1а
Почтомат «ПриватБанк» №1017: ул. Винниченко, 25
Почтомат «ПриватБанк» №1018: ул. Кравчука, 17
Почтомат «ПриватБанк» №1019: просп. Грушевского, 3/37
Почтомат «ПриватБанк» №1020: проспект Свободи, 14

комментария 29 »

 
 • Инна:

  20 45026427 0488
  Незадоволена відділенням у м.Луцьк по вул.Карбишева 1. Працівники хамлять. Відправлення було упаковано згідно вимогам НП..уже стикались раніше. Одяг вага 100-200грам. Створено в особистому кабінеті. Відсканували та лишили на відправку. Як виявилось згодом, вони доупакували (незрозуміло чому)+підняли ціну на відправку. Ось так заробляють гроші. На всі претензії висловлені раніше — відповіді не отримано((На жаль. Керівництву НП для рейтингу потрібно звертати увагу на всі коментарі висловлені людьми котрі ще поки користуються послугами пошти.Оскільки, зараз з’являються нові компанії з вигіднішими умовами..зокрема і цінами для відправки..дякую.

 • Marina:

  Працівниик некомпетентні, Розвод на вартість посилки. Оператори плутаються в інформації!!!!!!!!
  Відправляли відправлення. Запаковане по вимогам нової пошти. Вага відправлення 100грам. Одяг. Відправлення було створене в особистому кабінеті. Відсканували та лишили відправлення. Вони його доупаковали і в ціні добавили(( Для чого так розводити людей..і доставка не найшвидша. Керівництво компанії, звертайте увагу на претензії і розглядайте їх, тому що втратите рейтинги..Зараз багато з’являються нових операторів по відправці товару..наприклад Just In. Зроблю рекламу. І хай люди дізнаються. Звикли лише до нової пошти..

 • Олександр:

  Дуже негарне ставлення до найманих працівників.як до рабів.непозорьтеся дибіли.є там пару так званих начальників які лижуть сраку вищому керівництву.жаххх…працював вантажником там.до посилок небережно ставляться.бють.ламають.сама тупа пошта яка тільки є.ідіоти.

 • Анатолий:

  Новая почта отделение ул.Львовская г.Луцк не отправил груз из за персонала .Специальное затягивание времени груз с весов специально долго не снимают стоиш непонятно что ожидаеш.

 • Ірина:

  Доброго дня, мене цікавить чому якщо посилка важить 5,5 кг вписують у квитанцію 25 кг і відповідно зростає оплата, це працівники не уважні нвстільки чи вони навмисне це роблять??? Номер посилки 59000422509192

 • Наташа:

  Замовила товар на розетці,послуга доставка курєром.кур’єра так і не було.Заявка №804611741 ТТН 20400094439238

 • Анна:

  Вантаж відправили на адресу, прибув,як було обіцяно, вчасно. У пункті відправлення завірили, що кур,єр зателефонує, попередить, запитає, коли буде зручно і все таке інше. А по факту кур,єр цей груз просто викинув у магазині поруч з будинком. Про те, що речі «доставлено за адресою»!! дізналися від робітників магазину. Вони знайшли на наклейках № телефону отримувача і повідомили, що 13! коробок (170 кг !) знаходяться в магазині (це абсолютно з протилежної сторони будинку!). Намагалися розібратися, в результаті представники НП почали звинувачувати отримувача у всіх гріхах. Абсолютно підтримую попередні відгуки. Бидло! Понабирали з вулиці, тільки забули навчити як працювати!

 • Андрей:

  Отримав вантаж ттн 20450036377979. Поцікавившись чому ціна доставки більша відповіли що ще пакування включено. Приносять, ніякого пакування додаткового немає. Чому так ніхто не може пояснити. Щоб притензію написати потрібно ще копію індифікаційного коду для чого не розумію. З собою не ношу, тому не писав сказали не приймуть без коду. Будьте уважні це вже не перший раз такі розводняки!!! І ніхто не несе відповідальності.

  • Представник "Нова пошта" Сергій:

   Доброго дня, Андрію!
   Загальна сума послуг за експрес-накладною 20450036377979 склала 40 грн., з них:
   — 30 грн. – вартість транспортних послуг;
   — 10 грн. – пакування посилки в стрейч-плівку.
   Якщо Вам видали відправлення без стрейч-плівки, рекомендуємо скласти претензію. З бланком претензії та документами, необхідними для її оформлення, можна ознайомитись на сайті компанії: https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/Form_Pretension_individuals.pdf

 • Ольга:

  Вкотре переконалась що це одна з найгірших служб доставки,причому ще і найдорожча! Обслуговування жахливе!Наробили карток ,які абсолютно нічого не дають,хоча спочатку говорили що вони мають бути накопичувальні..Щоб забрати посилку потрібно вистояти чергу,так як працюють половина кас,на решта перерви постійні.Жах!Не раджу нікому!!!

 • Ольга:

  В Луцьку на відділенні 3 (вул.Єршова11) постійні черги ,так як з 5 працює від сили 2 каси…на інших постійні технічні перерви.Обслуговування жахливе,ставлення до людей теж!!!Послуги на новій пошті найдорожчі ,а сервіз найгірший! Нікому не раджу!!!

 • Оксана:

  Отвратительный сервис. Причем постоянно. Хамство и безответственность. Сколько раз получаю товар через эту почту, столько раз треплю себе нервы.Посылка пришла в пятницу, до сегодня забрать ее не могу, потому что они вместо того чтобы работать курят и чаи «гоняют». Сколько раз обращалась к руководству, это бесполезно. Проблему не решают, только делают вид. Не рекомендую пользоваться их услугами и сама больше не буду.

  • Марина:

   Обидно, что из-за безответственных сотрудников падает престиж НП!

  • Таня:

   думаю, що потрібно зібратися разом із такими ж невдоволеними клієнтами даного відділення і писати звернення до НП якщо до керівництва відділення не доходить

 • віталік:

  щойно забрав посилку з новоі пошти.розсердили до чортиків.та вирішив перечитати відгуки-ЦЕ ШОК.НА ЩО ДИВИТЬСЯ КЕРІВНИЦТВО-ВИБАЧТЕ ТА ВИ ХАМИ.ХАПУГИ.І ВЗАГАЛІ НЕ ХОЧУ ОБРАЖАТИ та приклад відношення до клієнта це ГЮНСЕЛ.Я туди іду з шоколадом та канфетами.ДІВЧАТА ПРОСТО КРАСАВИ-ПРИЄМНІ-ПРИВІТНІ ПРОСТО ЛЮКС.ЦІНИ ПРОСТО ДИВУЮТЬ-ПРИЄМНІСТЮ.ТАЙ ДОЗВОЛЮ СОБІ -НОВА ПОЧТА-ПАРАША.ВИБАЧАЮСЬ ЗА ГРУБІСТЬ.

 • алла:

  совершенно не довольна.постоянно какието проблемы.обслуживание на 0.груз лежит пять дней.и никаких сообщений о прибытии груза.и так не один раз……..

 • Сергей:

  Интересно, для чего Вам мой паспорт если в моем телефоне ваше СМС с кодом + я плачу деньги за посылку? Вы сфера обслуживания и паспорт мой вам н-й не нужен. Если в вашей фирме о-нный специалист придумал при получении посылки предъявлять паспорт то я не думаю что там все такие. Я приперся через пол города за посылкой а мне — паспорт… Показываю СМС с кодом, удостоверение личности, а менеджер — паспорт….. Всем знаком передам что-бы с вами не занимались. А мою посылку забирайте сами. Больше с вашим …. дела иметь не собираюсь. Житомир.

 • Ігор:

  «працівники» відділення № 7 по вул. Грушевського 14/37 — АБСОЛЮТНО ЗАКІНЧЕНЕ ОБКУРЕНЕ БИДЛО !!! ДУЖЕ ЦІКАВО — дебільна нова пошта СПЕЦІАЛЬНО ПІДБИРАЄ ТАКИХ ВИРОДКІВ ?!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Богдан:

  помінявся номер 27 75 00

 • Василь:

  Телефон 20-07-07 — інтертелеком — нажаль зараз абонент не може прийняти дзвінок……..
  і так вже три дня…
  То як з Вами зв»язуватись???
  Чи Ви вже не працюєте?

 • Ирина:

  Телефон 20-07-07 не отвечает. Мне нужно узнать номер телефона Вашего отделения № 7 по ул Грушевского 14/37 — предполагается доставка материалов конференции по этому адресу. Как долго ждать номер телефона?

 • Марина:

  Уже несколько раз было так, что по телефону сообщают будь-то груз пришел, а на самом деле его и в помине на нужном отделении нет. Очень хотелось бы чтобы действия работников хоть как-то согласовывались между собой.

 • Игорь:

  ДЕБИЛЫ И БЫДЛО !!! ПЕРСОНАЛ — УРОДЫ КОНЧЕННЫЕ !!! КОМПАНИЯ — ДЕРЬМО ОТСТОЙНОЕ !!! ЦЕНЫ ЛУПЯТ ПОД ПОТОЛОК, А СЕРВИС — НИЖЕ ПЛИНТУСА !!! ИЗНАЧАЛЬНАЯ ПОЛИТИКА КОМПАНИИ — «ОБУВАНИЕ» ЛОХОВ !!! ПО СРАВНЕНИЮ С ТЕМ ЖЕ ИНТАЙМОМ И ДРУГИМИ — ДАЖЕ РЯДОМ НЕ СТОЯЛИ !!! ЛЮБОЙ УМНЫЙ ЧЕЛОВЕК — ПОСЧИТАЕТ НИЖЕ СОБСТВЕННОГО ДОСТОИНСТВА ДАЖЕ ПЛЮНУТЬ В СТОРОНУ ДЕБИЛЬНОЙ новой почты !!!!!

 • Макс:

  Добрый день.
  Прошу контролировать процесс отправки груза. Кто будет отвечать за то, что груз не приехал в указанный пункт назначения. Декларация заполнена отправителем верно, а груз уехал совсем в другой город. Человеческий фактор? Клиента это не интересует, ВЫ создали проблему.
  Отправитель Луцк — получатель Славутич ( декларация )
  Отправитель Луцк — получатель Славута ( факт )?????????????
  Не рекомендую.

 • коля:

  Отличная почта. Часто ею пользуюсь.

 • ПМ:

  Все нормуль!!!!! Заказываю часто!!!!!! Очень хорошая ПОЧТА!!!!!!

 • Юрий:

  Хотя, с другой стороны, цены у них более чем приемлемые. Если основатели компании при таких тарифах умудряются зарабатывать, можно лишь представить, как наживаются на клиентах и наёмном персонале хозяева других фирм.

 • Юрий:

  Несколько лет сотрудничал с ТНТ. Там идентификация происходит по контактному телефону. Больше ничего от клиента не нужно. В связи с отсутствием Луцкого офиса доставляют прямо в руки, за что дополнительной платы не берут.

  Припёрся на Львовскую на склад Новой почты, через весь город. Нанял машину, чтобы посылку забрать. А они от меня паспорт требуют. Говорю — вот, ваша СМС в моем телефоне (та же ТНТ, по крайней мере, перезванивает — кто же СМС-ки вообще читает?)! Не проходит. Ещё номер декларации требуют. Тут я вообще возмутился. Объясняю: ведь Я ПЛАЧУ ВАМ ДЕНЬГИ за посылку. Что вам ещё нужно? Еле уболтал менеджера, чтобы позволил зайти в мой электронный ящик и показать там номер декларации. В общем, славянский бизнес.

 • ОКСАНАсЛУЦКА:

  Очень довольна этой службой доставки, всё в строки, без повреждений. Лучшие из лучших

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.