Красилов — Новая почта

Хмельницкая обл.

тел. 0-800-500-609
пн-пт. 09:00-19:00, сб. 09:00-15:00

№1 ул. Грушевского, 112
Почтомат «Приватбанк» №1001: ул. Грушевского, 61а

комментария 6 »

 
 • галина:

  користуюсь послугами пошти давно. Сталося це вперше. 20.10 2016 відправила посилку № 59000212177152 , нажаль отримувач, отрмала пусту коробочку. як таке могло статися?.. де витягнули товар??

 • Ольга:

  Мне очень непонятны притензии к работе ребят. Объеденили два отделения и повесили всех собак на двух девочек и Игоря. Работают отлично. Нервы у них, как канаты-не видила ни разу, что бы кричали или возмущались. Я очень часто пользуюсь их услугами. Большое им спасибо за их работу. Было бы не плохо . если бы начальство их, хоть иногда, премиями благодарило. С новым всех годом !!!!!!

 • Володимир:

  Не вельми чемні жіночки у відділі № 1…і якісь глухі.примушують клієнтів кричати з номером тієї накладної

 • Андрій:

  В цілому робата працівників віділення №2 мене влаштовує. Працюють швидко та злагоджено. Привітні та уважні що створює на робочому місці приємну атмосферу. Чого не можу сказати про віділення №1. Молоді працівники постійно голосно жартують між собою, часто ігноруючи самих клієнтів. Потрібно неодноразово повторювати свої прохання. Працюють (порівняно)повільно незалежно від того яка послуга надається (відправка чи отримання). Відчувається відсутність дисципліни. А де немає дисципліни буде і халатність, яка коштуватиме комусь і часу і грошей.
  По 5-ти бальній системі роботу оцінюю:
  — віділення №1 на 3,5
  — віділення №2 оцінюю на 4,8

 • ОЛЬГА:

  Працівники нової почти №2 міста красилова працюють не коректно та не відповідально.вантажі віддають іншим людям так як номера декларацій відправляють не тільки на вказаний номер телефону.

 • Ольга:

  Очень часто имею дело с отделением №2 г. Красилова. Смышленые ребята Игорь и Алена Мне нравится как они обслуживают: быстро и уверенно.
  Спасибо за работу этого отделения и этих ребят.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.