Коломыя — Новая почта

Ивано-Франковская обл.

тел. 0-800-500-609
пн-пт. 09:00-19:00, сб.09:00-17:00

№1 ул.Симоненко,2б/43
№2 ул.Гетьманская, 12 (до 30 кг)
№3 ул.Пекарска, 7
№4 ул. Сечевых Стрельцов 41/1 (до 15 кг)
Почтомат «ПриватБанк» №1001: ул. Валовая, 36
Почтомат «ПриватБанк» №1002: ул. Леси Украинки, 2
Почтомат «ПриватБанк» №1003: ул. Гетьмана Мазепы, 55 (А-Банк)
Почтомат «ПриватБанк» №1004: ул. Степана Бандеры, 53/4
Почтомат «ПриватБанк» №1005: ул. Ивана Франко, 3
Почтомат «ПриватБанк» №1006: ул. Тараса Шевченко, 23

комментария 36 »

 
 • Дима:

  К оживлению на своем опыте опробовал все «прелести» доставки товара курьером. К сожалению заказ был доставлен по адресу с задержкой в два дня

 • Василь:

  Довіри до Новоі пошти, зокрема в Коломиі у відділенні 3 немає зовсім, замовляв товар на дане відділення, про надходження товару ніхто не повідомив, на наступний день вони самовільно повернули замовлений мною товар продавцю, коли я прийшов на третій день забрати посилку так як про іі наявність дізнався по інтернету, мені у відділенні сказали що вони не зобовязані повідомляти про прибуття товару, а те що завчасно самостійно повернули товар продавцю назвали помилкою компютера, і вказали що вони ні в чому не винні. З таким відношенням як у Коломиі до Європи нам далеко поки буде таке відношення до людей.

 • Надія:

  Отримала посилку у 4 відділенні. Були відсутні 2 товари. На жаль, посилку не відкрила у відділенні.Більше новій пошті довіряти не буду.

 • ліза:

  Зовсім також не задоволена роботою Нової почти, відношення до людей просто ніяке, позажиралися там вже працівники,напевно треба починати з директора!!!

 • Зоя:

  Повністю згідна з Любимиром!!!В Коломиї зовсім не компетентні працівники,до товару відносяться халатно,це ще м»ягко сказано!!!Відсилали з Коломиї «новий» ортопедичний матрас,на Новій пошті,запевнили,що зроблять якісне обрешитування,каркас.Ми оплатили за доставку купу грошей,а отримала гниле дерев»яне обрешитування та розірвану плівку в декількох місцях з грязним матрасом…я в ШОЦІ.Це повний абсурд,не хочу навіть чути про те,що існує Нова Пошта!Закрити їх нафік!!!!!

 • Дмитрий:

  НОВАЯ ПОЧТА уже зажралась,самая дорогая служба доставки,специально пакуют в огромные коробки то что легко влезет в маленькую а потом считают вам по объему коробки а то что груз важыт менее килограмма никого не волнует,не рекомендую лучше ДЕЛИВЕРИ или Укрпочты нет !

 • Ярема:

  Всі замовлння різної техніки,аксесуарів та різних товарів через інтернет , ця пошта ні разу не підводила.

 • Сергій:

  Ні разу не стикався з тим що вище написано,на смс не чекаю,перевіряю по трек коду на сайті Нова почта,і завжди вчасно забираю,посилки в ідеальному стані,дуже задоволений що є така почта.Дякую вам.

 • Мар'ян:

  все працює чудово, просто є такі люди яким важко перевірити стан доставки по декларації і самі незнають що вони хочуть, саме краща і швидша це НОВА ПОШТА.

 • Вадим:

  Ув.друзья я жду от вас ответа или подам на вас в суд..вот по этой накладной я отсылал человеку музыкальный инструмент-получилось так что при отправе я не указал что бы получатель обратно выслал деньги…получаеться так что он должен был только оплатить за доставку…как указано у меня в товарно -транспортной накладной..был у нас на новой почте сказали денег нет и не должно быть потому что не указано в листе обратной доставки за сам товар..звоню получателю он мне говорит деньги вы с него сразу взяли…получаеться вы их забрали себе путем хитрости на руки???вот моя накладная 59000021119750

 • марія:

  я користуюся Новою поштою дуже давно і багато моїх друзів переконала, що це є дуже добра лінія, але зараз змушена вибачатися перед усіма, бо це не так… Остання моя посилка була відправлена в Колмию…В Коломиї Мені винесли розірвані сумки переповиті скотчем так, що неможливо було зібрати докупи. Правда працівник був дуже уважною і доброзичливою людною і поміг донести їх до машини… Але головне розчарування сталося , коли я не знайшла тих речей, що поклала в посилку.. Я не можу стверджувати, що їх забрали клоломийчани, але змушена шукати їнший спосіб передачі посилок, бо довїряти Новій поштї не можна… Буду чесною до кінця, за 2 роки зі мною це сталося вперше, і в Коломию я передала передачу вперше

 • марія:

  я користуюся Новою поштою дуже давно і багато моїх друзів переконала, що це є дуже добра лінія, але зараз змушена вибачатися перед усіма, бо це не так… Остання моя посилка була відправлена в Колмию…В Коломиї Мені винесли розірвані сумки переповиті скотчем так, що неможливо було зібрати докупи. Правда працівник був дуже уважною і доброзичливою людною і поміг донести їх до машани… Але головне розчарування сталося , коли я не знайшла тих речей, що поклала в посилку.. Я не можу стверджувати, що їх забрали клоломийчани, але змушена шукати їнший спосіб передачі посилок, бо довїряти Новій поштї не можна… Буду чесною до кінця, за 2 роки зі мною це сталося вперше, і в Коломию я передала передачу вперше

 • іванна:

  Погоджуюсь з усіма не задоволеними роботою Нової Пошти……відстежувала товар,писало вже є….в кінечному результаті їздила 2 дні на таксі….аж на 3 день мені дали товар…..чому тоді писали що товар прибув так ніхто мені і не відповів((((((

 • Влад:

  Такі смішні люди тут пишуть. СМС часто блокує сам оператор чи ваш дубовий телефон мобільний. Так, ніби якийсь спеціальний дядя Вася чи тьотя Мотя, зобов»язані вас панів повідомляти що ВАМ прийшла посилка. Тьфу… Самі собі моніторте рух посилки, вимагайте від відправника декларації, вот і все. Нова Пошта самий надійний і стабільний сервіс ІМХО. Працюю з ними близько 4-х років.

 • Олег:

  Я є клієнтом Нової Пошти! Теперішні працівники не є обізнані у сфері своєї діяльності. Раніше ще як працював Юра, все було дуже швидко і якісно. Він оперативно визначав вагу вантажу і оформлення відбувалось без ніяких проблем. А зараз все змінилось в набагато гіршу сторону.

 • Надєжда:

  Я відправляю теж часто. Раніше працювала і мені було приємно працювати, як мене обслоговували оператори Роман і Андрій, а недавно приходжу і кажуть що їх звільнили. ЧОМУ? Цу єдині професіонали які швидко, якісно, привітно обслуговували. Чому неможливо їх повернути. На них можна сказати і трималася НОВА ПОШТА

 • Микола:

  Офісне обслуговування організовано препогано. На телефонні дзвінки відповідають невиховані та не освідченні люди. Культура спілкування взагалі відсутня. Ніякої інформації взнати не можливо. Таке враження, що туди понабирали взагалі не компетентних людей без будь-якої освіти. Цікаво — куди дивиться центральний офіс? Це ж приватний бізнес!!! Скоро всіх клієнтів повідганяють до конкурентів.
  А може це так і задумано?
  Хоча, риба гниє з голови. Це напевне Нова пошта так працює по всій

 • Клієнт:

  Ну що сказазати деякі проблеми в роботі Нової Пошти все ж таки є. Але ахінєю яку тут пишуть про смс, прибуття товару і тп, я такого не спостерігав. Пише пан Любомир (Відношення до людей погане. Інформація про прибуття вантажу не працює, через що працівники вимагають пеню за утримання товару) ви з умовами пересилання ознайомтеся, а потім виписуйте! Пані Тетяна (Сьогодні довелося там побувати…по-перше ті,що обслуговують не ввічливі,нічого вони не знають,по-друге чому мені не повідомили про те,що моя посилка вже є,навіть не змогли пояснити.)Ви не одна там обслуговуєтеся, смс надсилається щодня(якщо вірно вказаний номер телефону), а на рахунок ввічливості такого я токож не спостерігав хоч є постійним клієнтом. Просто шановні мої є телефони,документи документи з якими потрібно ознайомлюватися і ця інформація допоможе без проблем відправити чи забрати свій вантаж.

 • Степан:

  «Робота» Нової пошти в Коломиї це позор. Ставлення до людей таке ніби ти прийшов щось їхнє забрати і ти недруг. Думаю, що стоять на правильному шляху по втраті клієнтів.

 • Олег:

  До речі теж сьогодні вже з 10 разів дзвонив,2рази збівали, а решту разів так і не взяли трубку. На «Делівері теж великий + що машина прибуває о 13:00, коли були занесені дороги то прибувала в 15:00

  • Фахівець:

   В івано-франківській області працює єдиний call-центр, номер 0(342) 774450 , на нього і повинні телефонувати клієнти, щоб отримати інформацію.

 • Олег:

  Я теж дуже не задоволений Новою Поштою в Коломиї. Завжди прошу щоб мені ви силали «Делівері». На «делівері» ніколи не має черг (незнаю чи на довго), термін прибуття той самий що і в «Новій пошті», а найголовніше що в 2-3 рази дешевше.На «Д» до 3кг кштує 9грн, а на «Н.П.» я плачу по 21-23-25 грн. За той самий вантаж (куртку)на «Д» я плачу лише 9грн. За звичайнісіньку чол. шапку я заплатив на Д.-9грн.,а на Н.П.-15грн. І все це без черг і наплювательського відношення до клієнтів…

 • Сергій:

  Найліпше користуватися Гюнселом , ввічливі , порядні , все вчасно .Працюють у всі дні , в тому числі і в неділю . Не раз забіраг груз в віхідні дні , і саме головне машіна приходіть в 12-13годині, а не так як на новій почті в 18,00. Тільки одно «Но» не всі співпрацююсь з цією компанією.

 • Світлана:

  А сервіс відстежити посилку взагалі не працює,я тиждень не можу відстежити посилку і мені все одне і те саме пише,і так постійно ,і взагалі не подобається мені як вони працюють,раніше було краще а зарас обнагліли зовсім!!!!

 • Андрей:

  Чекав на товар тиждень,а прийшов за 2 дні!Ніхто нічого не повідомив!Зажерлись!!!Нікому не раджу!І в Експресі таке саме!

 • Влад:

  Справді «новапошта» працю дуже погано . одного разу прийшла смс що посилка прийшла я прийшов мені сказали що посилки немає приходьте завтра я прийшов і на насткпний день вони відповіли що посилка буде але в 6 годині я і прийшов у 6 годині перед закриттям вони знов відповіли що наслідуїщий день ну вот така історія про получення посилкі протягом 3 днів

 • Ната:

  Доброго дня в сім хто читає відгуки. Я теж не задоволена роботою нової почти. SMS не приходять , а потім ще доказують, що відсилали і роблять з тебе дурну.

 • Сергей:

  Василий, вы полностью правы. Мало того, я не могу даже дозвониться, узнать, хоть товар прибыл или нет. С Автолюкса мне тоже всегда приходила смс о прибытии товара.

 • Василий:

  І справді повідомлення про прибуття вантажу вже не приходить як колись.
  Відношення до людей і сервіс теж опустився «шкода» колись Нова Почта була на найвищому рівні! В Автолюксі хоча б смс приходить про прибуття вантажу.

 • Тетяна:

  це просто дурдом,а не сервіс!!!!!! Сьогодні довелося там побувати…по-перше ті,що обслуговують не ввічливі,нічого вони не знають,по-друге чому мені не повідомили про те,що моя посилка вже є,навіть не змогли пояснити. Попросили директора чи заступника вони сказала,що його немає і невідомо коли буде!!! Один сплошний кошмар!!!!

  • Фахівець:

   Надсилаючи вантаж Ви підписуєте ТТН, що є разовим договором на надання послуг перевезення. В договорі не зазначено, що отримувачу прибуде смс сповіщення про прибуття вантажу, це додаткова послуга. В договорі зазначено, що інформувати про стадію доставки вантажу отримувача повинен відправник (одразу після відправлення надати номер накладної, та повідомити отримувача про дату прибуття вантажу), при бажанні отримати інформацію телефонувати НА НОМЕР Call- центру, чи відслідковувати вантаж на сайті компанії.

 • Тетяна:

  Я цілком згідна з Любомиром…працює відділ Нової почти ужасно. Повідомлення не приходить,потім приходиш забирати,а там космічна пеня за утримання…

 • Любомир:

  Робота Коломийського відділу Нової пошти препогана. Відношення до людей погане. Інформація про прибуття вантажу не працює, через що працівники вимагають пеню за утримання товару. Спочатку Нова пошта була найкращим перевізником, але це вже у минулому. Пересилайте товари іншими перевізниками!!!!!!!

  • наталя:

   любомир,я з таким як ви не зіштовхувалась і повідомлення приходять

   • Микола:

    Наталю, це ви напевне та хто відповідає там на телефонні дзвінки?
    Ну тоді все зрозуміло…

   • Зоя:

    А дуже шкода, що не зіштовхувалась,
    а то б не робила з себе розумну!!!Попадись ти мені зараз,я б тобі роз»яснила,як повинен виконувати свої обов»язки перевізник,який бере немалі гроші за доставку!Коза…(((

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.