Катеринополь – Новая почта

Черкасская область

т. 0-800-500-609
пн-пт 09.00-18.00 сб 09.00-15.00

№1 ул. Соборная,47
Почтомат “Приватбанк” №1001: ул. Соборная, 35

1 Comment »

 
 • Нина says:

  Доброго дня!
  Перший раз в житті пишу на когось скаргу,але у зв’язку з ситуацією вимушена це зробити. В нашому містечку вушко знайти деякі необхідні речі які мені необхідно. Тому частенько роблю замовлення в інтернет магазині з кур‘єрською доставкою(так як отримати відправлення у відділенні не завжди маю змогу,у зв’язку з тим,що маю двоє маленьких діток). До цього часу ніяких проблем ніколи не виникало,і завжди була задоволена роботою працівників нп.
  Але,нещодавно в нашому відділенні змінився персонал. І на жаль,склалася неприємна ситуація.
  Я як завжди зробила замовлення в інтернет магазині makeup,потім отримала від них повідомлення що посилку вони відправили 15.07.19,це був понеділок.
  Ось я сиджу чекаю його отримання. І нарешті в п`ятницю маю дзвінок від нової пошти,в ту хвилину відповісти не змогла,так як вкладала діток спати,потім на протязі години я сама намагалася зв’язатися з працівниками нп за номером з якого мені телефонували,ніхто не відповів.Наступного для повторила спробу в телефонному режимі з ними зв’язатися,але безрезультотно! Звернувшись на гарячу лінію нп я вияснила,що моя посилка вже повернута відправнику. Як так?! Це при тому,що мені телефонували тільки в п`ятницю.
  А повторно замовлення я зробити не можу,бо той товар який мені потрібно вже закінчився. І тепер,через таку безвідповідальність,маю залишитися без свого замовлення,який вкрай необхідний для гігієни моєї дитинки.
  Номер ттн : 20400135754739

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.