Ивано-Франковск – Новая почта

тел.0-800-500-609
пн-пт 09:00-20:00, сб 09:00-15:00

№1 ул. Максимовича, 8
№2 ул. Вовчинецкая, 26
№3 ул. ул. Железнодорожная, 4 (до 30 кг)
№4 ул. Юности, 62б
№5 ул. Вячеслава Чорновола, 3 (до 30 кг)
№6 ул. Надречная, 2а (до 30 кг)
№8 ул. Миколайчука, 30 (до 30 кг)
№9 бульв. Южный, 23 (до 30 кг)
№11 ул. Грушевського, 14(до 30 кг)
№12 Мини-отделение: ул. Волчинецкая, 225м (маг.””МЕТРО”)(до 15 кг)
№13 ул. Сорохтея, 41 (до 30 кг)
№25 ул. Донцова, 13 (до 30 кг)
№29 ул. Мазепы, 42 (до 30 кг)
№32 Мини-отделение ул. Шевченка, 8 (до 15 кг),
№33 ул. Селянская, 28 (до 30 кг),
Почтомат “ПриватБанк” №1001: ул. Галицкая, 28/1 (А-Банк)
Почтомат “ПриватБанк” №1002: ул. Владимира Великого, 12а (А-Банк)
Почтомат “ПриватБанк” №1004: ул. Ивасюка, 26а
Почтомат “ПриватБанк” №1005: пл. Рынок, 14
Почтомат “ПриватБанк” №1006: ул. Грюнвальдская, 12б
Почтомат “ПриватБанк” №1007: ул. Г. Хоткевича, 63а
Почтомат “ПриватБанк” №1008: ул. Галицкая, 100б
Почтомат “ПриватБанк” №1009: ул. Черновола, 60/2
Почтомат “ПриватБанк” №1010: ул. Е. Коновальца, 130/3
Почтомат “ПриватБанк” №1011: ул. Вовчинецкая(Гагарина), 167
Почтомат “ПриватБанк” №1012: Северный бульвар им. Пушкина, 4а
Почтомат “ПриватБанк” №1013: ул. Бачинского, 4
Почтомат “ПриватБанк” №1014: ул. Независимости, 158
Почтомат “ПриватБанк” №1015: ул. Галицкая, 99
Почтомат “ПриватБанк” №1016: ул. Независимости, 99
Почтомат “ПриватБанк” №1017: ул. Независимости, 11
Почтомат “ПриватБанк” №1018: ул. Галицкая, 22
Почтомат “ПриватБанк” №1019: ул. Украинская, 5

18 Comments »

 
 • Катя says:

  Робота відділення1 в М.Івано-Франківськ жахливе!!! Якщо у Вас є служба безпеки, хоч раз на тиждень дивіться камери. Ніхто нічого не важить,ніхто нічого не міряє. Для своїх знайомих пишуть дешевше, для всіх решту як вийде. А найгірше що така безвідповідальність привела до того, що посилку прийняли в термінал але загубили штрих-код. І не змогли відсканувати, щоб відправити. А головне 427грн заплатила за 250км. А посилку відправити не можуть. Цілий день дзвонила по до операторів, БРЕХУНИ.(відповідь в 12-тій годині посилка завантажена, відповідь в 15-тій посилка завантажена, відповідь в 17:00 посилка вже в 3-тю машину завантажена. А в результаті в 21:00 “ми від ранку не отримали відповіді керівника відділення де посилка). Ви Брехуни!

 • Світлана says:

  15.02.20 отримала посилку у відділенні 9 Південний бульвар, 23.Половина речей викрадено.Так як це не було комерційне відправлення, на відділенні посилку не відкривала.Коли дома відкрила, була в шоці.Все, що було цінне, пропало.ЗЛОДІЇ!!!

 • Оля says:

  ДВА ТИЖНІ чекала посилку,ДУЖЕ ДОРОГО- переплатила за товар 250 грн.,щодня взнавала в службі підтримки де товар- в результаті по 40 хв.телефонних розмов з операторами,до обіду згаяний час в очікуванні кур’єра,жодних пояснень затримки!Коли користувалася послугами Укрпошти – ідеально було по оплаті і по доставці.

 • Наталя says:

  На 12 віділенні працюють найкращі працівники Нової пошти.Велика подяка керівнику віділення Мельнику Сергію за швидке,оперативне виконання своїх обов”язків. Відправляла в багатьох відділеннях.Порівнявши ,можу сказати:Мельник Сергій- кращий працівник.

 • Олег says:

  Відділення номер 3 на Залізничній

  Не рекомендую. Більше року є постійним клієнтом, практично кожного тижня здійснюю по декілька відправлень в цьому відділенні. Натомість працівники не здатні навіть на мінімальні поступки. Потрібно було терміново забрати посилку, чекав звістку, що відправлення прибуло у відділення. Як тільки отримав звістку, зразу полетів на НП. Запізнився на 10 хв, хоча у відділенні знаходився персонал. Ледве достукався, пояснив, що терміново, оскільки завтра їду і мене не буде 2 тижні. Мені відмовили, хоча зі мною був чоловік, якому видали відправлення, аргументувавши тим, що там ліки. Я обурений, ось таке ставлення до постійних клієнтів.

  • Максим says:

   Завжди існує людський фактор, і трема ставити себе на місце інших, попробуйте достукатись в державну установу у кінці робочого дня чи під час обіду, але люди повинні йти один одному на зустріч.

 • Олександра says:

  Не знаю, як інші відділення, але #2 на Вовчинецькій постійно приймає до відправки закриті посилки, хоча це має бути заборонено. Так не лише гранату, а ядерну боєголовку відправити можна.

 • Уляна says:

  Пишу на рахунок нової пошти у Франківську відділення №3 на Залізничний.
  Пошкоджений товар,продажі не підлягає.(
  Я володію інтернет-магазином,і постійно користуюсь цією поштою,відсилала недавно рюкзак(оригінал) від фірми найк у м. Нетішин. Клієнт,відмовився від посилки.Сьогодні 06.09.2016. забрала його,але так жалію що просто,я там не перевірила товар,приїхала додому розпаковую його від ХАРЧОВОЇ ПЛІВКИ (ЗА ЩО МИ ПЛАТИМО ТАМ,ЩЕ Б ФУЛЬГОЮ ЙОГО ОБМОТАЛИ),а він весь брудний,особливо низ,увесь білий,чи то крейда,порошок чи клей,не зрозуміти і мало того ,що від брудний ,мені відірвали від нього бірку і поставали у кишеньку рюкзака.ЦЕ ПРОСТО ЖАХ.
  НАПИСАЛА АКТ ПРО ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ.Чекатиму відповіді.
  СКАЖУ ПО ПРАВДІ,ЦІНИ ТІ, ЩО ВОНИ ПОСТАВИЛИ ЗА ДОСТАКУ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ЇХНІЙ ЯКОСТІ РОБОТИ. Дуже не задоволена якістю роботи нової пошти!!!!

 • Володимир says:

  НП Склад #1 просто жах. На прийомі вантажу зазвичай нікого немає, оператори тільки кажуть “йдіть до хлопців”, а ті собі по складу ходять, уваги на чергу не звертають, на прийомі нікого, стоїш і чекаєш як дебіл, поки хтось прийде на прийом, соізволить заглянути на своє робоче місце.

  Про ціни окремо варто сказати. Ну це не секрет, що заломляють здорово, а якщо ще і упакупання їхнє, то будь готовий викласти в 2-4 рази більше ніж у інших служб. 86 грн. за доставку в Київ пари книг і двох рослин це жах. Фактичну вагу порахували як 3 кг, а об’ємну втулили аж 15, запакувавши вже й так запакований вантаж у свою коробку в три рази більшу ніж потрібну.

  Не рекомендую нікому!

 • Дмитрий says:

  Склад 1, Івано-Франківск, постійно величезні черги!!! Добавьте персонал на видачу!!

 • Лариса says:

  відправляю та отримую на відділенні №6 (вул.надрічна)
  працює 3-4 віконичка черг не буває, задоволена на всі 100%
  пишу відгук від імені чоловіка, так як він змушений відправляти мої посилочки на різних поштах,коли відправка намічається на укр пошті чи делівері у нього істерика починається..)) На Н/П їде без проблем, в його рейтингу це номер -1))

 • Марина says:

  Я постійно користуюсь послугами відділення №8 по вул. Миколайчука. Мінус в тому, що доводиться по пів години в черзі стояти, хоч людей і не багато. Знову ж таки про програму лояльності ніхто не розповідав.
  Обслуговування на даній компанії не подобається-дуже багато дискомфорту

 • Лілія says:

  Негативні враження від роботи працівників відділення №6 вул.Надрічна.
  Хлопці може і працюють відповідно, а ось дівчата постійно хіхікають і перешіптуються ,що є неповагою до клієнта. Мала можливість поспостерігати за їхньою роботою,бо стояла в черзі, поки “діваха з довгими ніхтями” оформляла видачу пошти. Набрали малалєток,а ті знайти себе неможуть!!!!

  • Ваня Іванов says:

   нормальні дівчата працюють на 6 відділенні, файні такі, а якщо у вас немає нігтів, то підіть на манікюр

   • Лариса says:

    користувались неодноразово 6-им вiддIленням- все супер! Дякуемо!

 • ольга says:

  Самі негативні враження- товар прийшов пошкоджений (причому повна страховка груза) склали акт пошкодження ,передзвонив мені їхній юрист і заявив що коробки прийшли неушкоджені, а то що товар пошкоджений ,то не їхня вина. я що пересилала упаковки чи товар у них ? за що вони беруть гроші ? скільки раз укрпочтою пересилала ніяких проблем не мала , а тут одна нервотрьопка ? найгірша компінія.

 • Едуард says:

  Доброго Вам Дня!
  НЕ задоволений роботою працівників Нова пошта м.Івано-Франківськ Відділення №5 вул.Шевченка8. Віддавно користуюсь послугами даної компанії,- проблем не виникало! Та останнім часом кожного разу змушений вистоювати в очікуванні (щасливої миті) до-поки працівники по новому занесуть мої дані до комп*ютеру (попередньо вказував номер свого мобільного і проблем ніяких). На даний час,- зі слів працівників, (щоразу збивається система та її потрібно оновлювати), а саме дані про клієнта.

  Чим займаються ВАШІ працівники? І чому не пояснюють клієнтам, що фунциклює ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ?

  Самі НЕГАТИВНІ ЕМОЦІЇ, ВРАЖЕННЯ та ВІДГУКИ !

  Дякую!

  З Повагою!

  Едуард

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.