Интайм — Изменения в руководстве компании «Ин Тайм»

На текущей неделе состоялось заседание Совета Директоров «Ин Тайм», на котором была удовлетворена просьба Генерального директора компании Андрея Ивко об освобождении его от занимаемой должности.

Коллектив компании благодарит Андрея Владимировича за полную эмоциональную отдачу и приложенные усилия, которые позволили вывести бренд «Ин Тайм» на новый уровень развития.
Временно исполнять обязанности генерального директора будет Грачев Сергей Владимирович, Председатель Совета Директоров.

1 отзыв »

 
  • Rustam:

    Компанія не думає про людей: ні про персонал, ні про користувачів послугами… Чому персонал має працювати безкоштовно?? Чому свою ЗП потрібно випрошувати через півтора- два місяці?? Чому керівництво не цікавиться робочими процесами??? Чому в інтаймі до персоналу відносяться як до рабів??? (Я не знаю як в інших відділеннях, складах, я пишу за центральний транзитний склад Києва) Зазвичай людей на інших роботах зацікавлюють премією, бонусами, а на інтаймі найважливіше всього лиш забрати свої, через два місяці… Чому так пане Грачов?? Не скажете??? Чому я після свого звільнення очікую ЗП вже п’ять місяців??? І навіть терміни які ви поставили вже просрочилися??? Кожного разу коли телефоную до Трухіна П Н ( директор транзита…) Він каже Запоріжжя не дає команди, чекай????? Мені набридло!!! Час очікування вийшов… Директоре Грачов- аба щось зробите Ви, або щось ЗРОБИМО МИ))) Вибір завжди є!!!

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.