Гоща — Новая Почта

Ровенская обл.

тел. 0-800-500-609
пн-пт. 09:00-18:00, сб. 09:00-15:00

№1 ул. А. Колпака, 2а
Почтомат «Приватбанк» №1001 ул. Независимости, 80а

комментария 8 »

 
 • Анатолій:

  Я також користуюся послугами Нової пошти в Гощі дуже часто. Добре, що переїхали в інше приміщення, все-таки ближче до центру, та і умови кращі. Щодо персоналу — я скажу так — персонал ввічливий, обслуговує швидко, без проблем. І щоб хто не казав, а Нова пошта — це дійсно НОВА ПОШТА, посилка приходить швидко, надійно. Про надходження надходить смс повідомлення. Все дуже добре.

 • Владимир:

  Я є постійним клієнтом нової пошти в Гощі,і в принципі мене все влаштовує. строки доставки ,привітність персоналу та ціна доставки.Може в системі і є які недоробки та взагалі жителі району повинні бути задоволеніщо в районі є відділення нової пошти, ато відправляли б вантаж через укрпошту що є дорого,довго та ненадійно.

 • Жанна:

  смт. Гоща — це Рівненьська обл. а не Волинська!!! А так все нормально!!!

 • Катерина:

  Обслуговування клас.Привiтнi молпдi люди.Порода тим кому щось десь неподобаеться*************ПОСМIХНIТЬСЯ КОМУСЬ ВIД ЦЬГО НАСТРIЙ БУДЕ I ВАС I У СПIВРОЗМОВНИКА*****************

 • Руслана:

  Згідна,приміщення могло бути кращим,а от обслуговування зовсім нічого,хороший хлопчина,все гарно розказав,показав,розпакував.Доставка з Київа прийшла менше як за добу.Такщо не все так погано.

 • Ирина:

  Нова пошта в Гощi це ЖАХ!!!!!! мало того що знаходиться в якомусь старому гаражi без отоплення обслуговування теж не найкраще! Виникаэ одне питання,для чого платити щонайменше 18 грн за експрес доставку та чекати 5 днiв ( хоча обiцяють максимум 3),так остання моя посилка яка зараз йде з Миколайова( хоча здаэться вантаж несуть на руках та пiшки) була вiдправлена 2 а дата прибуття 8 !!!!!!!! за такий термiн та за половину суми я могла б замовити через укр.пошту…я розчарована(((( I ще одне,дуже часто sms приходять вже пiсля отримання посилки!!!

  • GRAF:

   А те що на Новій Пошті в Гощі працює лише один оператор та один водій-експедитор до уваги не береться?! Так, розташування складу залишає бажати кращого, але де ви бачили склад такіх розмірів в цетрі Гощі?! Щодо опалення, весь склад не опалюється, але ви уявляєте як можна обігріти склад якій має; 15м. ширини, 60м. довжини та висотою 8м.?! Доставка вантажів вітбувається щодня, з понеділка по п»ятницю, а те що деякі посилкі їдуть 5 днів це не провина Гощі а наслідок того що на доставку потрібен час… Смс відправляються відразу після розвантаження автомобіля, а чому вони приходять з затримкою це також окреме питання…
   І врешті решт якщо когось не влаштовує доставка у вас завжди є право передати посилку маршруткою…!!!

 • Игорь:

  Ого-го.. Это круто!!!

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.