Городенка — Новая Почта

Ивано-Франковская обл.

тел. 0-800-500-609
пн-пт. 9:00-19:00, сб.09:00-15:00

№1 ул. Чупринки, 12/1
Почтомат «Приватбанк» №1 ул. Шевченка, 84

комментария 13 »

 
 • Артур 12345:

  Доброго дня!
  Відділення таке собі)
  Хоча ну що в селі може бути норм, працівниці не компетентні,посилки від 10 хв і довше шукають,правильно тут написали що в небесах літають.і життя влаштовують.
  Моя порада понабирайте толкових хлопців і посадіть їх на видачу і прийом посилок,а цих працівниць на склади.бо з таким обслуговуванням немае бажання користуватись послугами саме цього відділення,втрачаєте клієнтів через некомпетентність своїх працівниць

 • Дмитро:

  На новій почті в Городенці Хлопці лише норм працюють,а дівчата здаеться там більше особисте життя пробують влаштувати ніж працювати,причому у робочий час.

 • Ігорь:

  Часто пользуюсь услугами єтой почти,ведь удобно,но обслужевание желает желать лучшего оператор Лазорко до ужаса медленная,

 • Олег:

  Нещодавно відправляв вантаж хв 20 стояв поки дівчина яка приймала посилку Наталя Лазорко реально тупила і літала в небесах,то вона з хлопцями спілкувалась клієнтами про розваги,то пробувала зі мною фліртувати. А вікно з іншим оператором цілими днями на перерві.безпорядок постійний.бардак

 • Надя:

  На тому тижні була в відділенні НовоІ Пошти у Городенці,відділення 1,працівниця Юлія мене обслуговувала,вона ніби під чимось,затягнута мова,вона 3 рази вимовляла мою фамілію неправильно,та фамілію отримувача вантажу, в цей момент встигала загравати до чоловіка котрий стояв за мною в черзі,і голосно хімікати до нього це негарно і некоректно по відношенню до клієнтів, я обурена!(потрібно розділяти особисте життя та роботу,)я думаю що якщо людина не може вимовити правильно половину букв,то їй не місце на такій роботі,підбирайте більш компетентно свій персонал!

  • Юра:

   та що це за скарга на відділення, це скарга на жінку працівницю. Чим вам не сподобалися послуги Нової Пошти, тим що працівниця розмовляє не так як би вам хотілося? брєд повний.

  • Оля:

   В Україні безліч людей з такою проблемою і що їм роботу не давати? Якщо генеральний прокурор не вимовляє букву то що йому не місце на посаді?

 • Надя:

  На тому тижні була в відділенні НовоІ Пошти у Городенці,відділення 1,працівниця Юлія мене обслуговувала,вона ніби під чимось,затягнута мова,вона 3 рази вимовляла мою фамілію неправильно,та фамілію отримувача вантажу,а ще хотіла обманути мене на 30 грні в цей момент встигала загравати до чоловіка котрий стояв за мною в черзі,і голосно хімікати до нього це негарно і некоректно по відношенню до клієнтів, я обурена!(потрібно розділяти особисте життя та роботу,)я думаю що якщо людина не може вимовити правильно половину букв,то їй не місце на такій роботі,підбирайте більш компетентно свій персонал!

 • Василь:

  03.11.15р. я відправив документи з Києва на підпрємство (накладна № 59 0001 4125 1558),де указана адреса одержувача,п.і.б.,номер телефона і заплачена вартість доставки. Сьогодні, 12.11.15р. одержувач не отримав документів. Кажуть,що віддали комусь на підприємстві, а кому не знають. На підприємстві є особа яка закріплена за Новою поштою, але він документи не одержував. Якщо комусь дали,то треба хоча би прізвище записати хто розписувався в отриманні. Так можна нікуди не носить, а просто викинути на смітник. Не порядок, мягко кажучи.

 • міша:

  дуже сподобалась ця нова почта працівники приємні а той хто таке пиши неприємне про них тоє козли

 • петр:

  очень плохое отношения к людям просто хамство,оценка -2.

 • Ігор:

  Погано працює ваше відділеня,повільна доставка.

 • Аня:

  Хочу отправить скутер с Городенко до Александрии Кировоградской обл.Подскажите какой срок доставки и цена?

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.