Чернобай — Интайм


Служба доставки прекратила существование. RIP

Черкасская обл.

Телефоны:
8-911 для мобильных бесплатно (услуга call-back) — Call-центр
0-800-300-911 для стационарных бесплатно — Call-центр
(067) 619 62 54 — прием/выдача грузов

График работы:
пн. — пт. 9:00 — 18:00, сб. 9:00 — 15:00
Время приема груза для отправки «день в день»:
понедельник, среда, пятница до 15:00

№1 ул. Черкасская, 44-а (напротив СШ № 2)
№2 Почтомат (отделение «ПриватБанка»)ул. Ленина 169а — выдача груза до 30 кг

комментария 5 »

 
 • Ліза:

  Інтайм пошта в Чорнобаях просто жах. Ждала посилку 6 днів хотя повинна була получити на четвертий день. На шостий день вони получили посилку у відділення,але сказали, що додому привезуть завтра або в четвер. ЦЕ ПРОСТО ЖАХ!!Я вже не хотіла чекати і поїхала сама забирати.Та бабуся яка там працює сказала, щоб я заплатила 1331 гри хоча ця сума була підрахована разом за те, що вони повинні були привезти посилку до мене додому. Я не рекомендую інтайм пошту в Чорнобаях

 • Сергій:

  Не користуйтесь інтаймом!чорнобаївське відділення, потрібно закрити з вилученням ліцензії, на надання подібних послуг.

 • Алексей:

  Багато разів спостерігав за «роботою» цієї бабки, доки сам не став жертвою її дій. Це абсолютно некомпетентна людина в ЖОДНОМУ питанні діяльності служби доставки! Я живу і працюю в Києві і знаю масштаби діяльності інтайму. Ця людина втоптує в г….но репутацію компанії. Це просто шкідник, яких потрібно позбавлятися такій серйозній комаанії, яка має настільки серйозні амбіції. Інтайм — це дуже вигідна доставка і хороший партнер по бізнесу, але в Чорнобаї дуже занедбане відділення з неадекватним працівником.

 • Вячеслав:

  БІЛЬШЕ НЕ БУДУ ЗАМОВЛЯТИ ЧЕРЕЗ іН-тАЙМ Чорнобай !!!
  Як правило, я намагаюсь «НЕ НАСТУПАТИ двічі на одні і ті ж граблі», але у випадку з Ін-Таймом ЧОРНОБАЙ, якраз так і сталось !!!
  Епізод №1: В кінці жовтня 2014 року я замовив матеріал для монтажу опалення, а саме поліпропіленові труби та фітінги до неї на суму 3500 грн. Труби 1/2 і 3/4 дюйма, всього 26 шт.по 4 м. Перед замовленням я зателефонував до Нової-Пошти Чорнобай на предмет доставки мого замовлення (труби по 4 м.) де мені відразу повідомили, що не мають змоги привезти в Чорнобай товар з такими габаритами. Потім я звернувся в Ін-Тайм ЧОРНОБАЙ, з тим самим питанням. Бабушка, яка там працює запевнила мене, що в них великий мікроавтобус і вони без проблем зможуть доставити труби по 4 м. в Чорнобай. Наступного дня для перестраховки я ще раз зателефонував до Ін-тайм Чорнобай уточнити чи вони точно доставлять труби по 4 м. в Чорнобай. Відповідь була більш ніж позитивна: «КАНЄШНО ДОСТАВИМ БЕЗ ПРОБЛЄМ, ЗАКАЗУЙТЕ!!!»
  27.10.2014 року (у день отримання товару, а чекав я 5 ДНІВ з Харкова!!!) телефонує мені Бабушка з Ін-Тайму Чорнобай і говори: «По труби Вам нада їхати в Золотоношу (це близько 25 км). Я зразу не зрозумів, що це за «новини», тому що я ДВІЧІ УТОЧНЯВ про доставку саме в Чорнобай. Бабушка пояснила, що товар із Золотоноші не дозволяють перевезти їхнім «бусіком», бо він малий і не предназначений для цього… Я БУВ У ШОЦІ!!! По-перше я завчасно все уточняв, по-друге оплачено доставку в Чорнобай, а не в Золотоношу (різницю не компенсували), по-третє, НУ ЦЕ МЕНЕ ПРОСТО УБИЛО, по телефону мені сказали: «якщо ви не поїдете забирати, то ми відправимо назад товар!!!». На секундочку: я чекав 5 днів, уже були морози, в хаті +13, домовився з монтажником терміново паяти систему опалення. І тут мені пропонують ВСЕ ПЕРЕКРЕСЛИТИ, БО ЇМ «ВСЕ-ОДНО», так сказала Бабушка і повторила 10 разів не менше!!!
  Звичайно, я найняв транспорт і поїхав у Золотоношу, там ще було багато «сюрпризів»! Мій товар лежав на вулиці біля складу, вже було темно, перевірити кількість і якість мені не було змоги. Мене весь час підгонили, або забірай, або…
  Тоді я собі сказав що це перший і останній раз я заказую через Ін-Тайм Чорнобай!
  Але, коли трохи забулась неприємна ситуація в яку я тоді потрапив, та в силу необхідності економити кошти по можливості, я вирішив зекономити на доставці, і через 9 місяців заказав знову через Ін-Тайм Чорнобай.
  Епізод №2. Вчора (22.07.2015 р.) я поїхав забирати на Ін-Тайм Чорнобай товар — матеріал для теплої підлоги: колектор, насос-помпу, трубу 200м (бухта), демпферну ленту, екран фольгіруваний. І знову я ДУЖЕ РОЗСТРОЇВСЯ, коли побачив в якому стані при видачі був мій товар!!! Труба, загальною вартістю 3600 грн., чомусь виглядала з упаковочної коробки, тобто коробка була розкрита з обох боків (знизу і зверху), сама коробка була пошкоджена, були наявні рвано-різані ушкодження. При огляді самої труби я звичайно також виявив пошкодження в трьох ділянках протяжністю приблизно по метру кожна на 200-му, 160-му, та 120-му метрах (було схоже на те що бухту труби тягали по асфальту і вона стерлась або вона «літала» при транспортуванні, тому і розірвана упаковка. Не можу сказати чи це критичні ушкодження для неї, (напевно оцінку зробить монтажник як буде укладати теплу підлогу), але мені ДУЖЕ Б ДУЖЕ НЕ ХОТІЛОСЯ, щоб згодом, коли я зроблю теплу підлогу і укладу плитку близько 30 м. кв. труба потече і все піде «коту під хвіст»!!!
  Далі — фольгіруваний екран (рулон 1м.довжиною, всього в рулоні 35 м). ТУТ ВЗАГАЛІ — ПОВНІСТЮ ПОДЕРТИЙ І ПОКОЛЕНИЙ. Я зразу думав його взагалі не брати, тому що на вигляд він був просто не придатний для використання. Розмотавши його верхні слої виявилось що після 4 м. далі екран цілий, добре що я брав із запасом, але все-одно 4м по 12,5 грн. це 50 грн. Пояснивши по телефону дану ситуацію продавцеві, мені пішли на зустріч і скинули 50 грн.
  Все інше (колектор, помпа-насос, демпферна лента) було, слава-Богу, ціле. Але це не заслуга Ін-Тайма, а просто повезло!!!
  Таким чином, підводжу підсумок…

  НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ ІНТАЙМОМ, ПО КРАЙНІЙ МІРІ В ЧОРНОБАЇ, БО ЯК МЕНІ ЗНОВУ БУЛО СКАЗАНО У ВІДДІЛЕННІ З ВУСТ БАБУСІ НЕ МЕНШЕ 10 РАЗІВ: «МЕНІ ВСЕ-ОДНО! МОЖЕТЕ НЕ ЗАБИРАТИ, МИ ВІДПРАВИМО НАЗАД!!!»
  СЕРВІС ЯК ПРИ СОЮЗІ, А ТО І ГІРШЕ !!! ЦЕ — ПРОСТО ЖАХ!!!

  • Едуард:

   МЕНІ ВСЕ-ОДНО! МОЖЕТЕ НЕ ЗАБИРАТИ, МИ ВІДПРАВИМО НАЗАД

   на новій пошті те саме ще й хуже і на вес дурять

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.