Броды — Новая почта

Львовская обл.

тел.0-800-500-609
пн-пт 09.00-19.00; сб. 09.00-15.00

№1 ул. Леси Украинки, 55

комментария 38 »

 
 • Володимир:

  Всім привіт!Користуючись послугою Н.П.в м.Броди це просто ужас,який «дебільний»персонал,не відповідальні люди.Посилка за 120км.йшла 5днів,а в кінцевому результаті після того як прийшла смс пішов заберати,а вони мені говорять:ми іі вже відправели назад,замовте ще…ну хіба це не придурки…

 • Руслана:

  Хамське відношення до клієнтів деяких працівників мало б бути неприпустимим,що на жаль можна побачити.Невже неможна взяти ввічливих працівників???

 • Зоряна:

  Я користуюсь послугами НП вже давно. На очах зростає хороше відношення персоналу до клієнтів. Особливо хочу звернути увагу на молодого працівника на ім’я Юрій. Була свідком такої картини. Юра видавав посилку одній жіночці, а та не забрала здачу і вийшла. Це помітив Юрій і з такою швидкістю вибіг за нею… наздогнав і віддав гроші. Це мене приємно вразило. Хочу виразити вдячність усім працівникам НП, зокрема, Юрі, за добросовісне ставлення до своїх обов’язків і хороше відношення до клієнтів.

 • марина:

  Користуюсь послугами НП часто і вже давно. Ніколи не було такого хамства як сьогодні!!! Простоявши близько 30хв в черзі замість того щоб видати мені посилку, новий працівник -великих габаритів- почав в грубій формі віщати мені про нові правила. такого високоміря працівник у сфері обслуговування не може собі позволяти .Раджу керівникам НП Броди передивитись і звільнити вище згадану особу, щоб не портити загального враження клієнтів ваших послуг.

 • Ольга:

  По накладній ТТН-59000192405273 отримала ковдри.Замість 960 грн здер 980грн та за пересилку взяв 120 грн,але ніяких квітанцій не дав. При обслуговуванні бігав за попереднім клієнтом.

 • Богдан:

  Користуюсь послугами «Нової пошти» у місті Броди досить часто. Цілком нормальний персонал та обслуговування клієнтів. З недоліків: подеколи великі черги (одного разу простояв приблизно 50 хв), іноді не приходять СМС, що товар прибув та можливо дещо вищі ціни стосовно конкурентів.

 • Оля:

  На Лесі Українки, 55 жахливе обслуговування!!! Неодноразово користувалася НовоюПоштою і стикалася з неповагою працівників до клієнтів. Ще додатково беруть кошти «за послуги»?!… На самому складі безлад!!!
  Бажання користуватися цією послугою пропало! По крайній мірі в Бродах.

 • Кирил:

  Покупал велосипед. Доставку оформлял на отделение возле дома по экспресс накладной. По непонятным причинам приехал товар на центральный склад в Запорожье. Как оказалось, продавец так указал. Спасибо ему!
  Хорошо что операторы отделения на мороз не упали, помогли правильно оформить документы на переадресацию товара. Неприятная ситуация, мы как раз запланировали тур на великах. В итоге из-за меня и приключений на НП пришлось перенести, хоть погода за это время не спортилась. Хорошо, хоть ребята не начали мне рссказывать «мы ничего не знаем, мы не виноваты» и прочее. Сразу помогли все решить быстро.

 • Коля:

  Користуюсь послугами регулярно. Новою Пошта супер. Як мінімум два рази в місяць і проблем не було. Вчасно все отримую та відправляю товари з всіх куточків Украіни. СМС приходить, кому не приходить.. може не вказали телефон… але по смс взагалі ні разу казусів не було. По тарифам. Народ уважно читайте, а потім звинувачуйте.. а то читати смішно. Інтернет магазини вас кидають, не вказуючи, що за пересилку товарів платитет ви, а ще за зворотню доставку грошей ))). Будьте уважні в першу чергу Ви і проблем не буде. Всім рекомендую!

 • Володимир:

  ну а мені сподобалося обслуговування на НП у місті Броди. Працівники добре справляються зі своєю роботою посилки приходять вчасно. І нічого не пошкоджується. Багато раз вже користувався послугами НП і все добре. ну звичайо є куди ще рости і це всім перевізникам.
  Але на даний час в місті Броди я не бачу кращого перевізника чим НП.

 • Оксана:

  Крім Віталія ніхто позитивно про відділення не відзивається.

 • Оксана:

  Рекомендкємо поставити на місце або поміняти працівників в бродівському відділенні, особливо ту дуру яка хамить людям. Людина там повинна бути ввічлива усміхненна приемна і тоді до вас люди потягнуться. Я перехожу на інтайм.

 • Михайло:

  Відношення жахливе до клієнтів особливо у Юлічки. На мордашці нормальна, але жінки такої не порадив би нікому. Тариф завищений у разів два-три. Переходжу на Міст експрес.

 • Марко:

  а який № складу Нової Пошти в м.Броди

 • Дмитро:

  На рахунок дівчини,думав що це тільки я попав коли в неї настрою небуло,дійсно дуже хамувата людина,повертатись на НОВУ ПОШТУ лише четез неї ніяк нехочеться

 • Алексей:

  Если честно,то двоякое впечатление о работе Новой почты в Бродах.Когда отделение только открылось-сервис был не идеален,но чуть лучше укрпочты.Сейчас это просто ужас.Доставка-долго,СМС не приходят(либо ждать их долго),а дозвониться в отделение просто нереально.

 • катерина викторовна:

  ЖДУ ТОВАР ЧЕРЕЗ НОВУЮ ПОЧТУ (БРОДЫ)ЗАВТРА ОБЕЩАЛИ ОТПРАВИТЬ-ПОСМОТРИМ В КАКИЕ СРОКИ ПОЛУЧУ.ОЧЕНЬ УЖ ХОЧЕТЬСЯ САМОЙ ВСЕ УВИДЕТЬ!!!

 • Віталій:

  Ні не переживайте я не Віталік Доскоч,я проживаю не далеко від Бродів,отримаю посилки що місяця і все ОК. приселають техніку і по 500$ все добре добирається,хлопці все швидко оформляють,за весь час ні разу не хамили!.
  Друзі добре все обговорюйте з відправником,просіть застрахувати товар якщо він цінний,відслідковуйте груз коли він прибуде і все буде гаразд:)
  А тут читаю та дивуюся що пишуть,не забувайте що вони не перевозять/забирають самі товар по всій Україні,головне приставництво у Львівській обл. знаходиться якщо не помиляюся в Тернополі от звідси вони й забирають товар та везуть у Броди.
  Всім тим хто такі пише відгуки прошу прийти 23.09 на НП там до мене приїде акустика за 300$ за одно переконаєтеся як працюють хлопці.

 • Ольга:

  Відділення НП у м.Броди не відповідає загальній концепції цього перевізника. Постійні затримки з доставкою,оперативність явно не ваш козир,вигідніше на м.Радивилів замовляти доставку,швидше,і дешевше,ціни завищені,обслуговування на 0,Інтайм дійсно помало стає вашим головним конкурентом. З ним працювати-одне задоволення!

 • Васек:

  Проверим почту первый раз через нее заказал завтра должна прийдти посылка.Проверим отпишусь.

 • Нова Пошта:

  Есть телефон Гарячей линии и туда пожалуйста все предложения и замечания 0-800-500-609

 • Саша:

  працівники лайно!Купа дибілів а не працівників!Робити не хочуть!Дівчина взагалі не нормальна!розмовляти не вміє,пояснити шо до чого!Ніякого підходу до людей!Кульки вже 1 грн!Подуріли вже!Перейшов на інтайм!Тому що посилки то затримуються..то приходять не тоді коли треба!А смски не приходили і не приходять!Броди Нова почта вам має бути стидно на фоні інших складів!

 • Аня:

  ДУЖЕ ДОРОГО!!!Товар зі Львова привезли за таку ціну, що краще до Львова і назад самому машину найняти,ДУЖЕ ДОВГО товар їхав тиждень(дякую що не місяць), СМС не приходить, а Віталік — коментатор то напевно Віталік Доскоч який має пряме відношення до Нової Пошти (ПОПАЛИЛИ???). СТАРАЙТЕСЯ або ЗАКРИВАЙТЕ СВОЮ ШАРАШКІНУ КАНТОРУ. УДАЧІ!!!

 • Іванка:

  Служба і справді погана! Хамлять! Про посилку дізналася в останій момент, не могла забрати тому ще платила за збареження посилки! За доставку заплатила 2 рази!=(((((((

 • Іhа:

  Сьогодні забрала своє замовлення,перед тим прийшла СМС, все швидко і толерантно!Дякую))))))))))

 • Богдан:

  Забрав всій товар, все з ним чудово, персонал зібраний і чемний=)Рекомендую всім!!!!!

 • Богдан:

  заказав фотоапарат дзеркалку, завтра їду забирати, подивимся що прийде мені фотоапарат чи конфеті=)Результат напишу…

 • Оля:

  RКористувалася послугами Нової пошти кілька разів.(Броди) Обслуговування такого ніде немає, Хлопці просто бігають біля мене, все так скоренько, всі такі чемні і ввічливі. те, що тут пишуть то жах. Можу вам поспівчувати)

 • Віктор:

  заказав 2 піддони цегли, отримав тонну щебня))))

  • Віталій:

   Якщо вантаж цінний заказуйте страховку,беруть вроді 1% від всієї суми,мені тут ня днях має прибути hi-fi акустика,відправник застрахував тому переживаю менше:)

  • Ігор:

   Вітаю з вдалим придбанням — в господарстві пригодиться

 • Богдан:

  Дуже погана служба! Не несуть жодної відповідальності за свої прорахунки .Не вміють навіть вибачитись, не кажучи вже про компенсацію чи хоча б взаємовигідний розгляд проблеми . В ході доставки розбили техніку, ремонт обійшовся в 600 грн. Навіть не думають компенсувати. Раджу не користуватись послугами цієї служби. Є алтернатива: «Інтайм» ( в районі педколеджу). Кажуть, що в них значно краща репутація.

 • Віталій:

  Доречі забув добавити СМС про те що товар прибув до мене приходить,перше дійсно цього не було але зараз все гаразд!.

 • Віталій:

  На НП не працую,товари завжди приходять вчастно,не знаю але поки що ніхто не хамив досить приемні працівники.Чув вроді можна замовити доставку товару з страховкую,особливо коли товар крихкий це варто робити!.Ціни може й трошки високі але подивіться які зараз взагалі ціна на все,хоча доставка вантажу в 2-х упаковках 100Х50см і вагою близько 50кг мені обійшлося близько 400 гривень,а це дійсно дорого,але й вантаж ‘іхав з сходу,якби прийшлось самому ‘іхати витратив в два,а то й в три рази більше!.
  Друзі Ви всі так критикуете цю службу доставки але скажіть як би Ви отримали товар якщо б не було НП,УкрПоштою?,де треба платите ще більше та чекати на товар по два тижні,це вже просто смішно;).
  Хороша служба,радий що вона появилась в нас в Бродах!.

 • Аліна:

  Працівники хамлять,особливо новенька,незнаю як її звати,але постійно хамить,не вміє нормально спілкуватись з людьми!а смс справді ніколи не приходять..(

 • Віталій:

  Користуюсь регулярно Новою Поштою 1-2 рази на місяць проблем ще поки не було все швидко та вчастно отримую та відправляю товари з всіх куточків Украіни,центира,півдня та сходу проблем ніяких нема.Хороша служба доставки добре що появилась у нас в Бродах!.Не знаю чого такий відгук поганий про дану службу напевно людина в перше користувалась даною послугою і не зрозуміла всіх деталей про сроки отримання товару!.Всім рекомендую з повагою Віталій.

  • Роман:

   Віталій ви напевне працюєте на новій пошті! Це не перевізник, а лайно собаче! СМС — прибуття товару не приходить, Доставка затримується, товар незавжди приїжає цілий, ціна доставки як на перевізник зависока! Жахливий перевізник!!!!

 • Карина:

  Посылку ВМЕСТО ПОНЕДЕЛЬНИКА еле получили в СУББОТУ!Задержали доставку на 6 дней! САМАЯ МЕРЗКАЯ РАЗВОЗКА! Работать не хотят, организовать работу не могут. БОЙКОТ!!! ПОЗОР!!!! Разогнать эту проклятую дурильню!

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.