Богуслав — Интайм


Служба доставки прекратила существование. RIP

Киевская обл

Телефоны:
8-911 для мобильных бесплатно (услуга call-back) — Call-центр
0-800-300-911 для стационарных бесплатно — Call-центр
(067) 617 16 18 — прием/выдача грузов

График работы: пн.-пт. 9:00 — 18:00 сб. 9:00 — 15:00
Время приема груза для отправки «день в день»:
до 09:15 понедельник, среда, пятница

№1 ул. Шевченко, 26 (возле магазина “Росычи”)

комментария 3 »

 
  • Татьяна:

    Такого скотского отношения нет ни на одной почте! Посылка пришла 06.03.2019, сегодня уже 11.03.2019. На вопрос почему вовремя не выдаются посылки (а это документы), она в грубой форме ответила « я не успеваю, я одна, ждiть!» Это что такое творится? Примите какие-то меры, или возьмите еще одного работника! Всем настоятельно рекомендую не пользоватся услугами этой почты! г. Богуслав.

  • Віталій:

    При отриманні вантажу нічого в цій компанії не змінилось. Знову намагались обманути з коштами. Передзвонив на гарячу лінію із запитанням,де товар,на що мені відповіли,що товар знаходиться в Богуслав. Вечором отримав товар. СМС- повідомлення так і не дочекався. Товар доставили бистро,але звістки про прибуття ніхто дав і якби я не передзвонив на гарячу лінію, то чекав би я товар дуже довго. У відстеженні товару пишуть, що товар готується до відправки,а товар вже давно в Богуславі!!!

  • Віталій:

    Хамське відношення до клієнтів,не дають ніяких документів (декларація та інше). При отриманні товару мене намагались обманути на 40грн.Хотіли взяти кошти за переказ грошей ,за якї заплатив відправник. Коли я звернувся на гарячу лінію,тоді з’ясувалось, що гроші не потрібно платити, після чого працівник відділення сказав,що я повинен заплатити за збереження товару (яке збереження,коли товар прибув у день отримання).Закінчилось все тим, що я додаткових коштів не платив.Сьогодні,коли я звернувся на гарячу лінію.по іншій декларації,мене хотіли обманути на 100грн.!!! Шановні клієнти,перед отриманням товару, з’ясовуйте у відправника вартість товару і за що Ви платите.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.